Jakie możliwości daje MLM?

Autor(-ka): | 2012/03/01 | Praca w MLM. Jak odnieść sukces?

Nieograniczony awans finansowy.
Praca konwencjonalna to z reguły codzienne 8 godz. pracy bez perspektyw awansu. W marketingu wielopoziomowym perspektywy, możliwości awansu nie są niczym ograniczone.  W tradycyjnej pracy twoje zarobki zawsze będą miały górną granicę np. nie możesz zarobić więcej niż kierownik czy prezes firmy. W strukturze MLM twoje zarobki zależą tylko i wyłącznie od Ciebie.

Niezależność personalna.
W tradycyjnej pracy jesteś zawsze uzależniony od otoczenia, warunków czy szefa. W MLM pracujesz kiedy chcesz. Możesz pracować dziennie po pół godziny, a jeśli chcesz możesz na to poświęcić cały dzień – sam dla siebie jesteś szefem.

Własna Firma bez kapitału.
Posługując się strukturą marketingu wielopoziomowego możesz zbudować swoją firmę bez żadnych początkowych inwestycji – Twoją firmą będą ludzie z którymi będziesz współpracował. Na start dostajesz gotowy pomysł i sprawdzony towar.

Ciekawi ludzie. Ciekawe miejsca.
W pracy tradycyjnej najczęściej masz do czynienia z tymi samymi ludźmi. Nie jest łatwo zmienić środowisko w pracy (np. gdy są konflikty). Pogorszenie się atmosfery w pracy wiąże się często ze zmianą miejsca zatrudnienia.
MLM daje możliwość kontaktu z różnymi ludźmi. Poprzez cykliczne spotkania masz szansę poznania wspaniałych ludzi.

2,121 całkowita ilość odwiedzin, 1 dziś

Tagi: